مشارکت با ما

شرکت زادآب خود دارای کادری مجرب و متخصص می‌باشد, اما با علم به اینکه تجربیات و تخصص‌هایی نیز وجود دارند که شاید جای آن در این گروه خالی است، این صفحه را برای ارتباط نزدیک‌تر با شما در نظر گرفته است. شما می‌توانید با هر نوع تجربه و تخصصی که دارید خود را به ما معرفی نموده و نوع همکاری که می‌توانیم با هم داشته باشیم را مشخص کنید. مدیریت شرکت تمامی آنها را بررسی کرده و به آنها پاسخ می‌دهد.

ما معتقدیم خانواده متخصصین زادآب می‌توانند در تمام ایران و در هر شهری باشند.

مقاله‌نویسی:

اگر شما نیز دستی در نوشتن دارید و علاقه‌مند هستید در زمینه‌های مربوط به محیط زیست و آب و فاضلاب مقاله بنویسید، می‌توانید مقاله خود را برای ما ارسال نمایید تا پس از بررسی و ویرایش، مطالب ارسال شده با نام خودتان در قسمت مقالات تخصصی سایت قرار داده شود.

شما می‌توانید مقالات خود را به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید. این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید">

 

 

دعوت به همکاری:

مهم‌ترین و حیاتی‌ترن دارایی هر سازمان، نیرونی انسانی آن است. کیفیت و توانمندی نیروی انسانی زبده و جوان، سازمان توانمندی را به وجود آورده و از مهم‌ترین عوامل حیات سازمان می‌باشد. لذا شرکت زادآب جهت نیل به این هدف خواهان جذب نیروی کار در رشته محیط زیست و آب و فاضلاب می‌باشد.

شما دوست عزیز کافیست اطلاعات خود را شامل نام و نام خانوادگی، میزان تحصیلات، دانشگاه محل تحصیل، محل سکونت و شماره تماس خود را به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل نماییم.

 

بازاریاب:

اگر خوب به آشنایان و اطرافیان نگاه کنیم، معمولا می‌توانیم افرادی را پیدا کنیم که در محل سکونت خود، یا محل کار خود و یا در واحد تولیدی خود دچار مشکلاتی با سیستم‌های آب و فاضلاب می‌باشند. شما می‌توانید با معرفی شرکت زادآب برای خود کسب درآمد کنید.

شما فقط می‌بایست مشخصات خود را مشتمل بر نام و نام خانوادگی و محل سکونت و شماره تماس به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  تا در اسرع وقت مسئولین شرکت زادآب با شما وارد مذاکره شوند. بدین ترتیب علاوه بر کسب درآمد به عنوان بازاریاب شرکت نیز معرفی خواهید شد.

تبلیغات

مخازن سختی گیر
نازل سختی گیر
سختی گیر
سختیگیر رزینی
پکیج های تصفیه فاضلاب خانگی
پکیج های تصفیه فاضلاب صنعتی
پکیج تصفیه فاضلاب
تصفیه فاضلاب
چربی گیر فاضلاب
چربی گیر پساب
چربی گیر پساب فاصلاب
چربی گیر
رزین کاتیونی